Zbor savjetnika

Aktualni saziv Zbora savjetnika imenovan je 4. prosinca 2012. Na petogodište.

msgr. Željko Majić, generalni vikar (4.12.2012. - 4.12.2017.)

don Jozo Blažević, župnik u Herc. Vinjanima (4.12.2012. - 4.12.2017.)

don Stipe Gale, župni vikar u Neumu (7.11.2013. - 7.11.2018.)

don Ante Komadina, ravnatelj Caritasa (27.11.2014. - 27.11.2017.)

don Ante Luburić, kancelar i ekonom (4.12.2012. - 4.12.2017.)

fra Stipe Mrković, župnik u Gorici-Sovićima (4.12.2012. - 4.12.2017.)

don Nikola Menalo, sudski vikar, župnik na Buni (4.12.2012. - 4.12.2017.

don Damjan Raguž, župnik u Rotimlji (4.12.2012. - 4.12.2017.)

o. fra Mladen Vukšić, župnik u Posušju (4.12.2012 - 4.2.2017.)

Slika-biskupijska-kurija: 

Ime i prezime: 

Zbor savjetnika